Spotkanie galowe

Wydarzyło się na początku miesiąca maja. Dzisiaj biesadnicy postanowili ujawnić dla przestrogi bojących się własnego cienia a póżniej udających wielkich.

Nie bój się

 

     Do Bezrobotnego siedzącego samotnie na ławce obok stawu hrabiny zadzwonił „Acymonek” i odezwał się w te słowa: Nasza Grupa organizuje Spotkanie Galowe, mam dla ciebie zaproszenie. Wyjazd autobusem w południe. Bezrobotny: Czy będę mógł coś powiedzieć albo coś pokazać ? „Ancymonek”: Absolutnie nie, program spotkanie nie przewiduję dodatkowych wystąpień. Bezrobotny: W programie jest bankiet, może wtedy coś powiem.”Ancymonek”: Nie wiem. Bezrobotny: Ja też nie wiem, dziękuję za zaproszenie. Odwiedzę katakumby da mi to dużo spokoju a Hidekuti się uśmiechnie. Strach małych i wielkich  jak zawsze zmieni się w ironiczny śmiech maluczkich.  Wania: Po Gali dla wykonawców opracowania było uznanie oraz podziw dla ich pracowitości wyrażane przez zgromadzonych i radość samych autorów. O innych dzisiaj nie pamiętamy.  

Oczekiwanie

Informacje o kronikarz100i

Zostałem "wkręcony" w pisanie publikacji, której nadałem tutuł "PODKARPACIE Dozorowania technicznego Sto lat". W tym miejscu odnotuję przygody trwające od 2008r. a związane z wyszukiwaniem zródeł jak się okazało istniejących w czasie przynajmnie trzech wieków na przełomie tysiącleci.Mam jako czytelnik sposób na rozpoczynanie czytania książek w takie kolejności:1. zapoznając się z tytułem, 2.przeglądając skrupulatnie bibliografię, 3.przeglądając spis treści, 4.czytając wybrane fragment 5.czasem czytam "strona po stronie". Powyższy sposób stanowi klucz przy tworzeniu tego blogu. Minęło kilka lat, liczba 100 znów aktualna...
Ten wpis został opublikowany w kategorii Gawędy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s