Gazowa frustracja

Gazowa frustracja

W niedzielne sierpniowe popołudnie przy zachmurzonym słońcu jak zawsze nad stawem Hrabiny w przysiolskim parku spotykamy się Bezrobotny Hidekuti, Genia Spokojna i Wania Myśliciel a nasi mniejsi przyjaciele czyli psy rasy nieznanej Ciri (patrząca na nas z Wysokości) Alba(ostatnio mniej kuleje ) i Kasia pozostali w domu ściślej w cieniu krzewów obok zabudowań. Zapach woni propanu zaniepokoił Biesiadników.                                                                                           Bezrobotny: W tym wykopanym dwumetrowym dole obok domu pozostawiono plastikowe rury z resztkami propanu. Możliwe jest gromadzenie się gazu w najniższym poziomie. W skrajnym przypadku przy wybuchu zalegającego gazu straty mogą być znaczne. Poradz się „kopaczy” co robić. Wania na stronie do Spokojnej: Po coś Go przyprowadziła będzie znów panikował. Podsłucha Sąsiad, zawiadomi straż i będzie interwencyjna afera.                                                  Genia na stronie do Hidekutiego: Wania się wścieka o to panikowanie. Podsłucha Sąsiad, zawiadomi straż i będzie interwencyjna afera. Wywoła wtedy Jego agresję w innej dziedzinie ich kontrowersyjnego sasiedztwa. 

Regresja

Bezrobotny: Jestem tym zachowaniem sfrustrowany.W poprzednim wcielaniu jako strażak wiele razy brałem udział w badaniach po wybuchu gazu i dlatego mam o tym zagrożeniu jakieś pojęcie.

Frustracja. Stan, w którym znajduje się jednostka, gdy napotyka przeszkodę na drodze do zaspokojenia własnych potrzeb… Przekraczając pewien poziom, frustracja, zwykle niezbędna do rozwoju Ego oraz jego przystosowania do rzeczywistości, staje się szkodliwa, ponieważ zaszczepia w jednostce mechanizmy agresji lub regresji. ./Wielka encyklopedia medyczna Enrico Cravetto 2011 t.6 str.352/.

Informacje o kronikarz100i

Zostałem "wkręcony" w pisanie publikacji, której nadałem tutuł "PODKARPACIE Dozorowania technicznego Sto lat". W tym miejscu odnotuję przygody trwające od 2008r. a związane z wyszukiwaniem zródeł jak się okazało istniejących w czasie przynajmnie trzech wieków na przełomie tysiącleci.Mam jako czytelnik sposób na rozpoczynanie czytania książek w takie kolejności:1. zapoznając się z tytułem, 2.przeglądając skrupulatnie bibliografię, 3.przeglądając spis treści, 4.czytając wybrane fragment 5.czasem czytam "strona po stronie". Powyższy sposób stanowi klucz przy tworzeniu tego blogu. Minęło kilka lat, liczba 100 znów aktualna...
Ten wpis został opublikowany w kategorii Spotkania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s