Wysokość

SANYO DIGITAL CAMERA2 Październik 2013 Wtorek- Aniołów Stróżów, Dionizego, Teofila

Miesiąc październy – Marca obraz wierny

Temperatura o godzinie 8.45 wynosiła 5,20 C, wilgotność 81%, wiatr 6 km/h z kierunku wschodnio-północnego, pochmurno.

Towarzystwo biorące udział w dzisiejszym porannym spotkaniu obserwuje ze w okolicy parku Hrabiny trwają generalne porządki. Trwają intensywne prace przy ”kapeluszu” i w dworku, wykonywane są fundamenty na placu po wyburzonych stajniach, na wieży kościelnej „alpinista” konserwuje ścianki a w pobliskim szpitalu pierwszy okrzyk wydaje On ważący 4,44 kg przy 60 cm wzrostu.

Pojawienie się Człowieka jest cudem niesamowitym- mówiła Babcia- jeszcze chwile wcześniej znajdował się w zupełnej ciemności, nie widział , nie mówił tylko niecierpliwie poruszał całym ciałkiem.  Nagle wyrwany z ciemności brzucha zobaczył jasność poranka, błyski lampy i wydaje z siebie pierwszy cichy okrzyk zdziwienia i poczucia głodu.

Wydarzenia te i inne rozgrywają się na wysokości – Myśliciel Wania – często niedostępnej dla pełnego zrozumienia i objęcia ich naszym umysłem. Początek dzisiejszego dnia może zapowiadać optymistyczną przyszłości tam w górze a tutaj na dole przypomina drogę leśnego duktu. Ponadto dowiadujemy się ze nawet protestant taki jak Prezydent Obama jest fanem Francis Papieża. / Prezydent Barack Obama powiedział w środę, ze on jest „ogromnie zasugerowany”  pokornym stylem Francis Papieża i empatią -Przez Connor, NBC News Tracy/.

5 Październik 2013 Sobota- Igora, Apolinarego, Placyda

Temperatura o godzinie 10.20 wynosiła 6,10 C, wilgotność 71%, wiatr 16 km/h z kierunku wschodnio-południowego, słonecznie. Od wtorku w nocy występują temperatury około-2,10 C.

Mimo soboty prace w okolicy parku Hrabiny trwają i są coraz bardziej intensywne o czym świadczą dwa pracujące dźwigi zainstalowane przy dworku i spichlerzu.                                                                                         Młody spędził pierwszą nocy w domu– Babcia informuje nasze towarzystwo – po nakarmieniu spał spokojnie.

Informacje o kronikarz100i

Zostałem "wkręcony" w pisanie publikacji, której nadałem tutuł "PODKARPACIE Dozorowania technicznego Sto lat". W tym miejscu odnotuję przygody trwające od 2008r. a związane z wyszukiwaniem zródeł jak się okazało istniejących w czasie przynajmnie trzech wieków na przełomie tysiącleci.Mam jako czytelnik sposób na rozpoczynanie czytania książek w takie kolejności:1. zapoznając się z tytułem, 2.przeglądając skrupulatnie bibliografię, 3.przeglądając spis treści, 4.czytając wybrane fragment 5.czasem czytam "strona po stronie". Powyższy sposób stanowi klucz przy tworzeniu tego blogu. Minęło kilka lat, liczba 100 znów aktualna...
Ten wpis został opublikowany w kategorii Gawędy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s