Prostowanie

jadło

jadło

31 Maj 2015 NIEDZIELA Anieli Peroneli

W parku Hrabiny teraz tzn. 20 15 temperatura 18,50 C, ciśnienie 1018 hPa, wilgotność 56 %, wiatr zachodni  km/h, w Miskolctapolca 2015 temperatura 21,50 C, ciśnienie 1017 hPa, wilgotność 48 %, wiatr północno-zachodni 7 km/h.

Spotkanie Geni, Wani, Hidekutiego oraz ich czworonożnych przyjaciół odbywa się po kolacji nad stawem w parku Hrabiny.

Zapowiadana prognoza pogody przewiduje w najbliższych dniach upały – Genia – nawet około 30,50 C. Opowiadaj dalej jak tam było u naszych Bratanków?                                        Dni upalnych ponad 29,50 C- Hidekuti odpowiada- zapowiadane przez różne stacje pogodowe podobnie jak u nas.

ruina

ruina

Hotel „JUNO” nieczynny od ponad dwudziestu lat, wrasta w krajobraz podobnie jak wielokilometrowy nieczynny taśmociąg z kopalni boksytu do nieczynnej huty w Miszkolcu. Wokół obu obiektów powstają nowe domy i hotele. Pokazują to najlepiej aktualne fotografie.

Informacje o kronikarz100i

Zostałem "wkręcony" w pisanie publikacji, której nadałem tutuł "PODKARPACIE Dozorowania technicznego Sto lat". W tym miejscu odnotuję przygody trwające od 2008r. a związane z wyszukiwaniem zródeł jak się okazało istniejących w czasie przynajmnie trzech wieków na przełomie tysiącleci.Mam jako czytelnik sposób na rozpoczynanie czytania książek w takie kolejności:1. zapoznając się z tytułem, 2.przeglądając skrupulatnie bibliografię, 3.przeglądając spis treści, 4.czytając wybrane fragment 5.czasem czytam "strona po stronie". Powyższy sposób stanowi klucz przy tworzeniu tego blogu. Minęło kilka lat, liczba 100 znów aktualna...
Ten wpis został opublikowany w kategorii Gawędy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Prostowanie

  1. kronikarz100i pisze:

    Pogoda zaczyna się sprawdzać

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s