Górka

29 Marzec 2016 Wtorek Wiktoryna Helmuta

na górkę

na górkę

Pogoda w parku Hrabiny, chwilami słonecznie, chwilami lekki deszczyk lub pochmurno, temperatura w południe ok.14,50 C, ciśnienie 1009 hPa ( ciśnienie barometryczne 986hPa), wilgotność 76%, wiatr południowy wieje z prędkością 15 km/h.

Hide dalej w domu- Genia w poświąteczne kreacji biało- niebieskiej- przygotowania świąteczne pochłonęły mnie całkowicie. Może pomaga mężczyzna, co ma do roboty w okresie porządków świątecznych ?

Moja Pani- Wania odpowiada- streszcza to tak: mężczyzna ma być! W tym parku mężczyzna ma dwie drogi, jedna w górę, inna do zielonego domku.

Informacje o kronikarz100i

Zostałem "wkręcony" w pisanie publikacji, której nadałem tutuł "PODKARPACIE Dozorowania technicznego Sto lat". W tym miejscu odnotuję przygody trwające od 2008r. a związane z wyszukiwaniem zródeł jak się okazało istniejących w czasie przynajmnie trzech wieków na przełomie tysiącleci.Mam jako czytelnik sposób na rozpoczynanie czytania książek w takie kolejności:1. zapoznając się z tytułem, 2.przeglądając skrupulatnie bibliografię, 3.przeglądając spis treści, 4.czytając wybrane fragment 5.czasem czytam "strona po stronie". Powyższy sposób stanowi klucz przy tworzeniu tego blogu. Minęło kilka lat, liczba 100 znów aktualna...
Ten wpis został opublikowany w kategorii Gawędy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s